Dizayn Demiryolu Raylı Sistemler

Kurumsal
 
Kurucumuz Sn. Cafer ORBAY tarafından 2004 yılında Ankara Ostim'de kurulan firmamız , ticari hayatının ilk yıllarında talaşlı imalat konusundaki tecrübesiyle ağır sanayi ve büyük ebatlı parçaların CNC tezgahlarda hassas talaşlı imalatı konusunda faaliyet göstermiştir.
 
 
2015 yılı itibariyle Anadolu Organize Sanayi Bölgesindeki 6000m2 kapalı , 5000m2 açık alana sahip ve yüksek teknolojik CNC makinalara sahip modern tesislerinde ükemizde hızla gelişme göstermekte olan Raylı Sistemler sekttöründe kullanılan Demiryolu Makası imalatını yapmaktadır.
 
 
Dizayn Demiryolu hergeçen gün modern CNC işleme, kontrol ve imalat teknolojisini ilerleterek Demiryolu Makası imalatı konusunda üretim yapmaktadır. Bu doğrultuda yapılan yeni yatırımları ile hertürlü Demiryolu Makası çeşitlerini üretebilmekte ve yıllık Makas imalatı kapasitesini arttırmaktadır.
 
 
Üretimini yapmakta olduğu Demiryolu Makaslarının Kalitesi yönünde şuanda ISO 9001 - 2008 Kalite sertifikasına sahip olan firmamız devam eden süreçte Uluslararası güvenliğe ve geçerliliğe sahip BUREAN VERİTAS kalite sistemini , üretmiş olduğu ürünlerin imalatında aktif bir şekilde kullanarak sadece ülkemizde değil Avrupa ve DÜnya çapında bilinirliğe ve üretmiş olduğu ürünlerin kalitesiyle bilinen Demiryolu Makası ve Makas Sistemleri imalatçısı olmaktadır.
 
 
Misyon 
 
Raylı Sistemler sektöründe yurtiçi ve yurtdışı pazarda üretmiş olduğu demiryolu makaslarda yüksek teknoloji ve mühendislik metodlarını kullanarak katma değerli üretim yaplılmasını sağlamaktır.
 
Vizyon 
 
Yurtiçi Raylı Sistemler sektöründe üretmiş olduğu Demiryolu Makasların hergeçen güniçerisinde misyonları doğrultusunda AR-GE'sini yapmak ve ülkemizde henüz üretimi yapılmayan Demiryolu Makası ve Demiryolu Makası mangan göbeklerinin üremi gerçekleştirip Uluslararası sektörde seçkin bir aktör olmaktır.