Dizayn Demiryolu Raylı Sistemler
RAY HABER'e İlgilerinden dolayı Teşekkür ederiz

RAY HABER'e İlgilerinden dolayı Teşekkür ederiz

 Dizayn Demiryolu yurt dışına demiryolu makası ihraç edecek

Dizayn Demiryolu yurt dışına demiryolu makası ihraç edecek :2004 yılında Ankara Ostim’de kurulan, 2015 yılı itibariyle Anadolu Organize Sanayi Bölgesi’nde 12 yıldır faaliyet gösteren Dizayn Demiryolu Raylı Sistemler ve Savunma Endüstrisi, yüksek yerli üretim katkı oranıyla ürettiği demiryolu makaslarını yurt dışına ihraç etmeye hazırlanıyor.

TCDD’nin bir çok projesinde imzası olan firmanın Yönetim Kurulu Başkanı Cafer Orbay, raylı sistemlerde yabancı üreticiye bağlı kalınmaması gerektiğini kaydetti. Orbay şunları söyledi: Yüzde 61,42 yerli katkı oranıyla ülkemizi yurt dışında temsil edeceğiz. Yurt dışındaki firmaları bizlere yaptığı stratijeyi onların üzerinde kullacağız. Malzemeleri temin ederek yerli üretim imzasıyla tekrardan piyasaya süreceğiz. Yurtdışına bağlı kalmak sektörün gelişmesi açısından zarar verici. Yüksek yerli üretim katkı oranıyla imal ettiğimiz ürünleri yurt içinden sonra yurt dışına satmayı planlıyoruz. Bu sayede raylı sistemler sektöründe yerli üretimin kalitesi artacak.

Dizayn Demiryolu Raylı Sistemler ve Savunma Endüstrisi 6000 metrekare kapalı, 5000 metrekare açık alana sahip ve yüksek teknolojik CNC makinalarla modern tesislerinde ükemizde hızla gelişme göstermekte olan Raylı Sistemler sekttöründe kullanılan Demiryolu Makası imalatı yapmaktadır.

 

http://www.rayhaber.com/2016/12/dizayn-demiryolu-yurt-disina-demiryolu-makasi-ihrac-edecek/